ריצוף לפטו

תוכן העניינים

ריצוף לפטוריצוף לפטו – אולי אנו לא מייחסים לו חשיבות רבה מידי אך לריצוף הבית יש תפקיד גדול. תחילה הריצוף משפיע רבות על האווירה בבית ועל האנרגיות. 

ריצוף בהיר למשל ישדר תחושה של ניקיון, אור ושלווה לעמות ריצוף כהה יותר. אך בנוסף לאווירה, לריצוף ישנה השפעה גדולה על סך השעות שנשקיע בניקיון הבית. 

כאשר אנו ניגשים לבחור אריחים ישנם מספר דברים עליהם אנו צריכים לשים דגש ואין ספק ששגרת הניקיון צריכה להיות אחת מהם

מהו ריצוף גרניט פורצלן?

ריצוף גרניט פורצלן הינו אחד מסוגי הריצוף הנפוצים ביותר כיום.

זהו ריצוף הנעשה בעבודה טכנולוגית מיוחדת המעניקה לו אפשרות להישמר לאורך זמן רב. אלו אריחים חזקים ועמידים מאוד, יש להם יכולת ספיגה מעולה ככה שגם במידה ונשפך נוזל כגון קפה על הריצוף לא יישארו כל סימנים.

לשימוש באריחי גרניט פורצלן ישנם מספר יתרונות כאשר הראשון שבהם הוא העלויות. 

עלויות השימוש בחומר זה הן יחסית נמוכות מה שיכול להוזיל לכם את השיפוץ.

יתרון שני הוא שריצוך זה ניתן להדבקה על גבי הריצוף הישן כך תוכלו להימנע מבלגן רב וממשך עבודה ארוך.

מהו ריצוף לפטו?

ישנם שלושה סוגים של מרצפות. מבריק, מט או לפטו. ריצוף לפטו משתמש במרצפות שעברו תהליך של שיוף נוסף בזמן הייצור. שיוף זה גורם להן להיות חצי מט וחצי מבריק. כלומר המרצפת אמנם מבריקה אך לא בצורה אחידה. 

ריצוף זה הינו הפתרון המושלם לכל אדם שמוצא את עצמו משועבד לניקיון הרצפה.

ריצוף לפטו מטשטש את הכתמים הנותרים על הריצפה וכך אפשר להימנע משעבוד לניקיון הבית.

למה מומלץ לרצף את הבית דווקא בריצוף לפטו?

אנו בחברת Tands, יודעים שלריצוף לפטו ישנם מספר יתרונות על פני ריצוף מט או מבריק. כמו שנאמר לעיל מבחינת תחזוקת הבית ריצוף לפטו מאפשר לנו לא לרדוף אחר כל כתם קטן כיוון שהוא לא בהכרח יראה בריצוף שלנו אלא יבלע בתוכו.

בנוסף, אנו עדיין מרוויחים את היופי שבריצוף מבריק כיוון שלפטו הינו ריצוף מעורב. דבר נוסף הוא שלרוב ריצוף מבריק יהיה ריצוף בעל תוחלת חיים קצרה יותר כיוון שהוא עובר ליטוש נוסף על מנת ליצור את הברק שלו, לפטו עובר רק חצי ליטוש ולכן הוא נשאר חזק יותר.

מהם המחירים של עבודת ריצוף?

כמובן שטווח המחירים נע בהתאם לסוג האבן הנבחרת. גרניט פורצלן מבריק יעלה יקר יותר מאשר גרניט פורצלן מט או לפטו. בנוסף, גם גודל האריח, סוגו וכן גודלו של המשטח הדורש ריצוף ישפיעו כמובן על טווח העלויות. 

דבר נוסף שישנה את טווח עלויות הריצוף שלכם הוא שימוש באריחים שאינם בגודל סטנדרטי.

סרטון בנושא ריצוף לפטו

אנחנו כאן בשבילך